Chcę samochód na pilota

Pamiętam, że co roku na gwiazdkę powtarzałem to samo. Samochód na pilota. Przecież to idealna zabawka. Raz, że jest to samochód, a dwa – możemy prowadzić. Fantastyczna sprawa dla dziecka. Teraz samochody RC potrafią naprawdę dużo. Skaczą, jeżdżą z bardzo dużą prędkością, mogą jeździć powodzie. Zabawa w domu już dawno przeszła do lamusa. Teraz trzeba znaleźć odpowiednio trudny teren i go pokonać!

Chłopaki organizujemy wyścigi! 

Kwintesencja zabawy samochodami zdalnie sterowanymi bez wątpienia są wyścigi. Wyłaniają najlepszego kierowce i najlepszy model RC. Dodatkowo dostarczają mnóstwo frajdy i uczą zdrowej rywalizacji. Mając taki powód, nasze dziecko na pewno z chęcią będzie wychodziło z domu. Nawet tata znajdzie więcej czasu na zabawę z dzieckiem. Dla niego też to może być niezła frajda.

No to wybieramy model! 

Najtrudniejsza kwestia to z pewnością jest wybranie odpowiedniego sprzętu. Jest tysiące modeli RC na rynku i naprawdę ciężko się zdecydować na ten jedyny. Jeden jest szybki, ale nie jest wodoodporny. Inny z kolei jest wolny, ale jeździ świetnie po terenie. No tutaj musimy się zdecydować na czym nam najbardziej zależy. Niestety każdy model ma wady, ale rownież zalety. Przedstawimy kilka najpopularniejszych samochodów RC.

1. Buggy – szybka terenówka, która uwielbia skoki.

Jest to jeden z bardziej popularnych modeli tego lata. Samochód jeździ naprawdę szybko! Ma bardzo solidne zawieszenie, które pozwala na dość wysokie skoki. Opony są z prawidzwej gumy i mają charakter terenowy. Jest bardzo dobry wybór dla tych co chcą dużych wrażeń z jazdy.  Jednak początkujący muszą uważać, bo naprawdę drzemie w tym samochodize duża moc.

Więcej informacji kliknij TUTAJ 

2. Land buster – prawdziwy HIT wśród autek

Co sprawia, że ten model tak dobrze się sprzedaję? Na pewno wygląd jest jego wielkim atutem. Ten samochód po prostu wygląda dobrze. Jest stosunkowo tani i oferuję naprawdę wiele jak za taką cenę. Może jeździć po niewielkich kałużach. Jest naprawdę szybki. Z większym terenem może sobie nie poradzi, ale za to po piasku i niewielkich przeszkodach z pewnością przejedzie. Niektórzy skaczą nim na skateparku.

Więcej informacji kliknij TUTAJ

3. Subotech BG1515 Pathfinder 4×4 1:12

– wody się nie boi!

Model od firmy Subotech. Jest naprawdę wodoodporny. Charakteryzuję się bardzo dobrym prowadzeniem. Ma zapas mocy, ale spokojnie w kilka minut opanujemy jego prowadzenie. Bardzo dobry model do zabawy i nauki pokonywania pierwszych przeszkód. Mnóstwo frajdy daje ten samochodzik!

Więcej informacji TUTAJ

4. Jeździj i nagrywaj – samochód z kamerą 

Ten model idealnie nadaje się do wyścigów. Możesz mieć niesamowite ujęcia! A może zabawa w tajnego agenta? Samochód szpiegowski to też super rozwiązanie. Możliwości są nieograniczone.

Więcej informacji TUTAJ

5. Rock Crawler – dwa silniki, bo jeden to za mało!


Zdalnie starowany pojazd terenowy z napędem 4×4 zdolny pokonać każdą przeszkodą stojącą na jego drodze.
Samochód prowadzi się naprawdę bardzo prosto. Idealny wybór dla początkujących!

Więcej informacji TUTAJ

Dodaj komentarz