Czas na spacer!

Na spacer już czas. Zakładamy buty, bierzemy czapkę, butelkę wody i wózek. No właśnie, potrzebujemy wózka, spacerówki? A może… rowerek też by się przydał. Spacery z dziećmi to świetny sposób na spędzanie popołudnia. Czas na świeżym powietrzu wszystkim bardzo poprawia humor. W gronie najbliższych można spędzić niesamowicie radośnie dzień. Tylko na co się zdecydować, jeżeli mamy małe dziecko? Nasz maluszek za rok może być już za duży na swój wózeczek. Przydałby się pojazd, który będzie się sprawdzał na kilka sezonów.

Rowerki 6w1? 

No pewnie! To jest to! Jak nasz brzdąc podrośnie, to będzie mógł sam jeździć, a kiedy jest malutki, to rodzice będą prowadzić rowerek, który jest jednocześnie wózeczkiem. Wspominaliśmy o butelce wody i czapce. W takim sprzęcie wszystkie potrzebne rzeczy się zmieszczą, a nawet zostanie sporo miejsca na przekąski.


Wyobraźcie sobie radość dziecka, kiedy wsiada w taki pojazd! Nawet dla maluszka będzie to niesamowita atrakcja. Za rok już będzie dosięgał do podstawek na nóżki. Za kolejny rok będzie już sam jeździł. Rodzice mogą o wiele przyjemniej i wygodniej spędzać czas na długich spacerach. Taki rower to gwarancja bezpieczeństwa, wygody i ogromnej frajdy!

A może różowy dla dziewczynek?

Kolorów jest naprawdę bardzo dużo. Dla każdego coś dobrego!

KLIKNIJ TUTAJ <—–

Wiemy jak trudnym wyborem jest dobranie odpowiedniego sprzętu na spacer. Mnówstwo wózków, rowerków, pchaczy, spacerówek. A najważniejsze w tym wszystkim jest przecież nasze dziecko. Jeżeli możemy zagwarantować naszemu dziecku bezpieczeństwo, wygodę, radość i produkt na kilka lat, to właśnie taki powinien być wybór.

Śpieszmy się spędzać czas z naszymi pociechami. Pokażmy im jak miło i ciekawie jest na dworze. Wybierajmy akcesoria i produkty, które pomagają nam w codzienności, są praktyczne i dają sporo radości. Nasze dni będą dużo przyjemniejsze!

Dodaj komentarz