Upał daje się we znaki

Fale upałów trwają już kilka dni

Czekaliśmy na lato i lato nas przywitało promiennym słońcem.
W ostatnich dniach najbardziej wyszukiwana fraza w internecie to klimatyzacja, klimatyzator i jak się schłodzić. Nic dziwnego. Wszyscy szukamy sposobu na obniżenie temperatury w domu, w pracy i biurze. Na youtube jest wiele filmów ze sposobami na schłodzenie i na klimatyzatory domowej roboty. Zastanawiam się tylko… – po co tak kombinować?

Woda! Pewnie, że tak. Kto nie marzy o skoku do basenu z chłodną wodą? Myślę, że większość z Was.
Oczywiście, nie zawsze mamy możliwość na taki skok. Dlatego warto zwiększyć swoje szansę na dostęp do basenu z chłodną wodą.

Maluchom też jest gorąco

Naszym dzieciom upał też daje się we znaki. Nagle mają mniej energii niż zazwyczaj i chodzą wcześniej spać. Też to zauważyliście? No właśnie. Nasze małe pociechy też chciałyby się ochłodzić, też uwielbiaja wodę i zabawy wodne! Musimy tylko pamiętać, aby ochronić małe główki przed słońcem. A gdyby tak mieć namiot i basen w jednym? Teraz już można!

Namiot z basenem 2w1     <<<—– kliknij

To rozwiązanie sprawi, że nasze dzieci będą mogły się schłodzić. Nie będą narażone na promienie słoneczne, a kiedy słonko nie będzie takie mocne, to basen można oddzielić!

Tradycyjny brodzik? To także świetne rozwiązanie

Basenik dla dzieci    <—- kliknij

Baseny z atrakcjami dla większych.

Park wodny w ogrodzie? Czy to nie brzmi rewelacyjnie? Wielki dmuchaniec ze zjeżdzalniami basenem. To chyba marzenie każdego dziecka! Zobaczcie sami jak one wspaniale wyglądają.

A jakie Wy macie sposoby na schłodzenie się w upalne dni? Czy to będą standardowe wiatraki, klimatyzatory? Może macie jakieś swoje tajne techniki?

Dodaj komentarz